Proč jít na kurz EFT a jak tato technika funguje

Slyšeli jste o metodě EFT a kladete si otázku jak to funguje a bylo by i pro mě přínosné jít na kurz EFT? A v čem by mi mohlo pomoct? Pojďme se na to podívat.

Jedním z důvodů může být to, že technika Emotion Freedom Technique je velmi jednoduchá a přitom opravdu funguje! Je vyzkoušená, ve světě známá a velmi oblíbená. Používají a doporučují ji také lékaři a psychologové. Ač vypadá poněkud zvláštně.. Přiznávám se, že i já jsem byla poněkud skeptická, když mi řekli na prvním kurzu, že si budu ťukat na hlavu a pak budu víc sebevědomá a přestanu o sobě pochybovat. 🙂

 

Nicméně se ukázalo, že měli pravdu. A já se díky EFT proměnila jako když se z larvy stane motýl. A nedám na EFT dopustit už 12 let.

EFT pomůže zlepšit i Vaše zdraví

 

Body, na které se ťuká

Funguje jako akupunktura, ale bez jehel. Pomocí lehounkého poklepu prsty na přesně určená místa na těle, si můžete zmírnit či zcela odstranit zdravotní potíže. Ať už Vás trápí migrény, alergie, ekzémy, nadváha nebo cokoliv jiného, EFT přinese velkou úlevu. Jen musíte vědět a znát principy. 

 

 

 

 

Co nejvíc oceňuji já sama, je, že:

EFT uvolní a způsobí klid v duši

Pokud jste ve víru emocí, trápí Vás deprese nebo psychické potíže, je vyzkoušeno, že s EFT docílíte velmi rychle zklidnění, pokud je budete používat. A je to naštěstí tak jednoduché, že to opravdu zvládne každý. I děti. Ty EFT milují. A výhodou je, že nepotřebujeme k ťukání (EFT) nic jiného než ruce. A ty máme vždycky s sebou, že?

 

EFT uklidní Vaši mysl a zbaví Vás smutků i strachů

To, čemu věříme, nás ovlivňuje víc, než to, co je „realita“. Nešťastné jsme proto, že o sobě pochybujeme a nevěříme si. Co kdyby bylo možné změnit svá přesvědčení a věřit tomu, co Vás bude posilovat? Jak byste se potom cítila a čemu byste o sobě chtěla věřit?

Jsem skvělá.. úžasná… chytrá… krásná… šikovná… ?

Jak víte, že to, čemu o sobě, svém životě či partnerovi věříte teď, je opravdu pravda? A co když to jde lehce změnit?  Jak to udělat se naučíte velmi rychle.  Sebevědomý člověk své sebevědomí a sebedůvěru neřeší, prostě ji má a tak to neřeší. Ale když ji člověk nemá, tak se bičuje, porovnává, sám sebe shazuje, kritizuje…a vyčerpává sám sebe těmi myšlenkovými procesy a domněnkami.

Díky kurzu EFT  ušetříte peníze a nervy

A v neposlední řadě- pokud přijdete na kurz EFT a sama si začnete odstraňovat své problémy, ušetříte spoustu peněz za terapie, léky atd. A nikomu nic nemusíte říkat a prozrazovat. (Třeba u intimních záležitostí, nebo u toho, za co se stydíte).

V čem by právě Vám mohl kurz EFT pomoct?

Už během kurzu EFT se zbavíte spousty omezujích emocí- nejistoty, úzkostí, strachu z budoucnosti… Naučíte se připustit nové možnosti o sobě, zbavit se sebelítosti… Nabrat sílu a odvahu udělat věci, které dlouho chcete udělat, ale nějak se Vám to nedaří. Zkrátka vyřešíte hodně věcí, které Vás trápí.

 

Láká Vás kurz EFT? To je dobře. S technikou EFT se dáte rychle do kupy. A protože toho máte asi víc, jako většina žen, bude jednodušší se techniku Emotion Freedom Technique naučit a zajistit si telefonickou pomoc a podporu po neomezeně dlouhou dobu.

Vaše Helena, stále nadšená z EFT

P.S: Více o EFT najdete tady.

 

 

Helena Krátká
Miluji lidi a vedu je k objevení vlastního kouzla a poznání, že opravdové štěstí přichází, když vím kdo jsem, vím, co chci a jdu za tím. Pokud si toto stanovíme a změníme to, čemu věříme, změní se celý náš život. S nadšením pomáhám lidem tyto změny realizovat. Velké i malé, krok za krokem, blíž a blíž k ideálu, jakým chce člověk být, bez ohledu na to, kým je dnes.Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře