Staň se hvězdou svého života

Umím výborně nastartovat a odblokovat lidi, kteří chtějí něco změnit. Kdo se chce jen vymlouvat, tomu nepomůžu. Jestli opravdu chceš změnit svůj život, tohle číslo je tu pro Tebe.

Zvedni telefon a volej:

+420 739 510 413

Pravděpodobně je toho TEĎ MOMENTÁLNĚ na Tebe moc. Nejsi v tom sama, celkově je situace velmi náročná. Ale nevěš hlavu, všechno se dá vyřešit. Někdy stačí pár změn... Někdy stačí promluvit si s odborníkem a i po krátkém hovoru se uleví. Jsem jedno velké ucho. 🙂

 

Přijde doba, kdy se zase budeš cítit skvěle. Věř mi, zvládneš to.

 

Život nás všech bude asi jiný, ale svět bude fungovat a můžeme být šťastní. Protože bez ohledu na to, co se děje, je náš život v našich rukou. A to je dobrá zpráva!

 

 

Jednou mi kamarádka řekla: " Víš, problém je, že lidé často ani neví, s čím vším bys jim mohla pomoct. Jsou nešťastní, nespokojení, naštvaní, ale netuší, že by stačilo třeba jedno sezení s Tebou, aby se cítili líp a dokázali vyřešit to, co je trápí. " A já dodávám: "Zázraky neumím, ale zářit budeš už po prvním sezení."

 

A uděláme to tak, aby Tě to bavilo! Změnu zažiješ už při první terapii.

Helena Krátká mi pomohla uzdravit se z rakoviny a přijmout do hostitelské péče 2 děti. Její pozitivní myšlení, víra v sílu lidského mozku, práce s podvědomím, anděly a láskou spolu s využitím moderních psychologických technik z ní dělá psychoterapeutku par excellence. Vřele doporučuji.

Simona Racková, pedagožka z Prahy
 • 1

  Pokud se cítíš bezradná a už nemůžeš dál....

 • 2

  Když máš pocit, že nejsi důležitá a že si Tě okolí neváží....

 • 3

  Když od Tebe odešel partner nebo Tě podvedl

 • 4

  Pokud máš strach či obavy, ať už z Coronaviru,budoucnosti nebo i jiný.....

 • 5

  Pokud nejsi šťastná a život Tě nebaví jako dřív

 • 6

  Pokud potřebuješ dodat kuráž, odvahu nebo podporu

 • 7

  a nebo máš jakýkoliv jiný důvod...

 • Pomůžu Ti nastartovat se a láskyplně Tě podpořím

 • Abys si víc a víc věřila a měla ze sebe dobrý pocit

 • Abys přijala sama sebe a pochopila, že jsi důležitá

 • Budeš zářit, mít jiskru v oku a sršet energií

 • Uvědomíš si, že jsi skvělá žena, máma i partnerka

 • Odpustíš sobě i jiným a přijde obrovská úleva!!

 • Oprášíš své sny, vydáš se za nimi a budeš zase žít a radovat se

Když jsem poprvé přišla k Heleně, tak jsem měla úzkostně depresivní poruchu a panickou poruchu. Bála jsem se všeho nového, každého nového předmětu a dokonce i známých věcí a jídel. Dostala jsem panický strach, že mě to zabije, rozbušilo se mi srdce, zvýšil se mi tlak, rozklepaly se mi ruce. Celá jsem se třásla. Měla jsem všechny projevy panické poruchy! Brala jsem léky na zklidnění a antidepresiva. Dnes žádné léky neberu, ani antidepresiva a od první terapie jsem neměla ani jeden z těchto příznaků. Helena je pro mě jeden z lidí, kterým vděčím za to, že zase žiju normálně. Za vše jí moc děkuji.

Zdenka Jánská, podnikatelka z Prahy

 

„Nic na světě není tak těžké, rozdělíte-li si to na malé kroky.“ Henry Ford

 

 Potřebuješ pomoc?

Volej:+420 739 510 413

Objednat se můžeš také e-mailem: Helenakratka@seznam.cz 

Terapie probíhá na živo,online formou nebo přes Skype.

( NLP a EFT koučink & techniky změn) 

 

Za 1,5 hod. budeš cítit úlevu. Láskyplně se podíváme a zbavíme Tě toho, co Tě trápí. Navíc dostaneš návod, jak se udržovat v psychické pohodě a čemu se věnovat nebo naopak čemu se vyhnout - a jak. Výsledkem bude emoční úleva, spousta energie a chuť do života.

 

90 minut:   2000,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ CENA 4x 1,5 hod.:

( NLP a EFT koučink & techniky změn- platba předem)

 

Když jsi fakt hodně vyřízený/á a potřebuješ se srovnat psychicky. Podíváme se, co v životě chceš a co Ti brání to mít. Zbavíš se strachů, vzteku, pochybností o sobě, "nedostdobráctví" a také bude dost času na odpouštění a čistku minulosti. A uděláme změnu tvé budoucnosti. 

4x 90 minut: 6999  Kč

(1,5 hod. za 1750,- Kč)

Už zase se můžeme sejít osobně nebo pracovat online.

DEN ZMĚN

( NLP a EFT koučink & techniky změn)

Neobyčejný den venku, ve městě či v přírodě, kdy se láskyplně podíváš na svůj život, chyby a sny a nabereš sílu a odvahu žít jinak.

Super varianta, pokud jsi ztracená a nevíš jak dál. Podíváme se Ti do srdce a najdeme to, co Tě těší a po čem toužíš. Odblokujeme minulost, zbavíme Tě obtěžujících pocitů a stavů a prohloubíme Ti sebevědomí. 

5-7 hodin : 5000,- Kč

INFORMUJ SE PROSÍM TELEFONICKY, KDY JE MOŽNÉ MÍT SVŮJ DEN ZMĚN. 

 Storno podmínky 

Byla jednou jedna terapeutka a ta milovala svou práci i své klienty. A vydržela na ně čekat do nekonečna. A protože se jí jednou jeden klient neomluvil, tak tam sedí a čeká dodnes, nemytá a nečesaná… ještě že jí nerostou vousy!

 ♥ 

Domluvený  termín je samozřejmě možné zrušit. Ale je vždy primárním záměrem obsadit tento termín dalším zájemcem, proto mi prosím dej vědět co nejdříve, pokud nedorazíš. Víš, že za sebe můžeš poslat náhradníka a stát se tak někomu dobrým andělem?  Pokud mi nedáš vědět včas, tzn. alespoň 3 dny předem, je třeba uhradit storno poplatek ve výši 1000 Kč (50% ceny běžné konzultace). Děkuji za zodpovědný přístup a těším se na setkání s Tebou. Při zrušení konzultace v DEN KONZULTACE je storno poplatek 100%.

P.S: Odměnou Ti budiž dobrý pocit ze sebe, což následně povede k prohloubení Tvého sebevědomí.

 ♥