Jak se zbavit sebelítosti

Litujete sama sebe?

Občas se v různých skupinách na Facebooku nebo i v offline světě setkávám s lidmi, kteří se litují. Stěžují si na okolní vlivy, lidi, nebo na něco, co se jim děje opakovaně a ptají se – proč právě já, proč se to děje právě mně?

A nejsou to jen ženy, ale i pánové.

Po nějakou dobu jsem tím taky trpěla. A vím, že se toho jde zbavit. A tak jsem pro ty, kteří se sebelítosti chtějí zbavit, natočila video.

Ještě před tím, než si video pustíte, zeptám se na pár otázek. (Vypadají nelogicky a možná si budete ťukat na hlavu a ptát se, co to je za hloupé otázky?  Ale poprosím vás, ať si je opravdu zodpovíte. Jste připraveny? Pokud ano, pojďme se na ně podívat. Zamyslete se a odpověď řekněte nahlas, řekněte si, jak to opravdu cítíte.

  1. otázka: Co bude, když nebude sebelítost, co budu cítit potom?
  2. otázka: Co špatného by se mohlo stát, když se té sebelítosti zbavím?
  3. otázka: Co dobrého mi to přinese, když se jí zbavím?

A teď si pusťte video. Cílem je úplně se zbavit sebelítosti. Pokud i po prvním shlédnutí videa budete ještě cítit sebelítost, byť se třeba hodně zmenší, tak si chviličku odpočiňte, napijte se, odskočte si a pusťte si video ještě jednou a doťukněte co bude potřeba. Cílem je dostat se na 0. (při videu pochopíte. Máme stupnici, kde měříme velikost té potvory -rozumějte sebelítosti- na stupnici 0-10).

 

Jak to dopadlo, už jste se přestala litovat nebo to bude fungovat až se vyspíte?

Mějte krásné jaro!

Vaše Helena

P.S: Pokud se vám video líbilo, dejte o něm vědět přátelům a sdílejte jej. Díky.

P.P.S: Pokud se nechcete té sebelítosti zbavit, tak si ji užijte! Zavřete se s ní doma, vypněte telefon a cíleně alespoň2 hodiny plačte a litujte se. Čím víc, tím líp.

Helena Krátká
Miluji lidi a vedu je k objevení vlastního kouzla a poznání, že opravdové štěstí přichází, když vím kdo jsem, vím, co chci a jdu za tím. Pokud si toto stanovíme a změníme to, čemu věříme, změní se celý náš život. S nadšením pomáhám lidem tyto změny realizovat. Velké i malé, krok za krokem, blíž a blíž k ideálu, jakým chce člověk být, bez ohledu na to, kým je dnes.Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře